fbpx

Z pamiętnika sneakerheada: słabe jest to co robicie z tym pokoleniem

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Doceniam bardzo bloga, ale poczułem się urażony. Jako młoda osoba bardzo doceniam to jakie mam ułatwienia, ale nie jest i nigdy nie będzie kolorowo. Dla mnie jęczenie starego pierdziela Szczepan.

    1. Pod imieniem i nazwiskiem będzie mi się łatwiej rozmawiało. Super, że doceniasz to, jakie masz ułatwienia, cieszę się niezmiernie, ale popatrz teraz na to – tekst na moim blogu, moja opinia powoduje, że jesteś urażony. Dlaczego? I po co? A jak stanie się coś ważnego w życiu, faktycznie istotnego? To jest właśnie problem, który poruszam. Mnie np. nie rusza jak ludzie mówią o mnie, że jestem stary i się czepiam młodych, albo że jestem pierdzielem 🙂

      Mam nadzieję, że jesteś jednym z tych, który skorzysta z podróży i wyniesie z nich bardzo dużo. Szczerze

  2. Proszę bardzo imię i nazwisko. Jako mały sneakerhead, który złapał bakcyla po części przez Twojego bloga, docenia Twoją wiedzę i widzi w Tobie autorytet, dlatego czuję się urażony. Dla mnie to gadanie typu KIEDYŚ TO BYŁO.

    1. Cieszę się, że miałem, a być może dalej mam na Ciebie jakiś wpływ i że zaraziłeś się fajną zajawką. Chciałem tylko, żebyś zauważył jedną rzecz – ten tekst, to nie jest tak w stronę młodego pokolenia. To jest atak w stronę starego pokolenia, które nie rozumie, że w dłuższej perspektywie Was krzywdzi. Być może jest to wpis typu kiedyś to było, ale tak naprawdę ja nie wiem jak było kiedyś, ja wiem jak jest teraz. Jestem pierwszym świadomym pokoleniem, które żyło bez internetu, a także z nim, mam ogrom znajomych starszych ode mnie, ale i młodszych, co w skrócie oznacza, że rozumiem obie strony medalu bardziej niż one siebie nawzajem. Kiedyś też myślałem, że ci starsi pieprzą mi bzdury i narzekają, po części tak jest, bo świat się zmienia, w wielu miejscach fundamenty i wartości pozostaną jednak dokładnie takie same.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter