fbpx

Z pamiętnika sneakerheada: serdeczne pozdrowienia środkowym palcem

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Te 12tki super, natomiast ruch Jordana z 11kami 72-10 – GENIALNY. Spokojnie je dziś kupiłem online. Przyjdą w czwartek w moje urodziny – zadowolony, bez napinki. Tak powinno być z każdym dobrym releasem.

    1. Trochę tak, ale pamiętaj, że tak nie będzie ze wszystkimi na 100%. Inna sprawa, że mi się akurat też ta akcja podobała, kupił każdy kto chciał, bez napinającej przebitki.

      1. Wiem, że to raczej wyjątkowa sytuacja, ale miło, ze zrobili tak na ważnym releasie przed Świetami – każdy kto chciał – ma. Ja już nie mogę doczekać się paczki.

  2. PSNY były dostępne w większości rozmiarów na stronie Nike przez blisko 30 minut, sprawdzałem na telefonie w wielkim szoku???? ale po zakupie 5 Supreme Camo musiałem obejść się smakiem. Za dużo tego jest

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter