fbpx

Z pamiętnika sneakerheada: moja porażka Cię uszczęśliwi

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Ziom jeśli chcesz to mam VAPORMAX oraz AIR MAX 97 VIRGIL ABLOH THE TEN. Obie pary rozmiar 7.5 UK. Wygrałem losowania w londyńskim FOOT PATROL oraz DOVER STREET MARKET. Jeśli chcesz powiększyć swoją kolekcję pisz. Pozdro
    Ps. Mam też trochę JORDANÓW 1 DAM,6 HISTORY OFF JORDAN,11 RETRO COLUMBIA,2 RETRO JUST DON(Z CZAPECZKą oraz złotym pinem) pudło podpisane przez DON C!!! ORAZ wiele innych.
    Pisz jak jesteś zainteresowany!!!

  2. A ja Ci współczuję na serio. Nie jestem ze środowiska, ale wiem co to pasja i chociaż teraz mam poważniejsze problemy to i tak wyrazy współczucia. Choćby dlatego, że jaram się Twoim blogiem i urozmaica mi on szarosc dni. Pozdro głowa do góry.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter