fbpx

Z pamiętnika sneakerheada: Czy wam kompletnie odjebało?

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Brawo ty! Reselerzy doprowadzaja mnie do szewskiej pasji. (Sic!) Jedno jest pewne. Przekraczaja albo zblizaja sie do granicy kiedy nic nie sprzedadza bo przesadza z cenami;) Ja moge poczekac i rok na swoj model. Oni zazwyczaj nie moga czekac bo slinia sie na kase.

  2. Dobrze powiedziane. Stoję za butami w kolejkach ale po to, by po powrocie do domu otworzyć karton, poczuć ich zapach i włożyć na nogę i nie tylko żeby był hajp na insta. Ta cała but gra robi się żałosna.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter