fbpx

Z pamiętnika sneakerheada: czy to był nudny weekend?

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. To nic że 3/4 z tych premier będzie dopiero miała miejsce w Europie?
    To że w USA były 11 low, to nie znaczy że uznajemy je za naszą premierę. Bo chyba jesteś w PL i piszesz do Polaków a nie Amerykanów.
    Jak zwykle kolejne wywody które czyta się tak ciężko jak wywody filozoficzne Sokratesa. Po co się silisz na komplikowanie tekstu, skoro potrafisz sprawić że czytanie jest męczące jak komary nad jeziorem.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter