fbpx

Z pamiętnika sneakerheada: Bred Toe to niezwykły pokaz siły polskiego charakteru

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Śledzę Twojego bloga od jakiegoś roku. Jesteś osobą, która wkręciła mnie w świat sneakrrsów. Codzienny swój poranek rozpoczynam od wejścia na stronę, chociaż już oda dawna śledze strony zagraniczne, jednak sentyment do Twojej osoby oraz bloga pozostał. Na początku trochę słodzenia a teraz chciałbym wrzucić swoje 2 gr do artykułu. Chłopaki z diestance maja jakiś większy problem ze swoim sklepem internetowym, nie dalej jak miesiąc temu podobna akcja była z #DSTNC_ hoodie. Zabrakło mi w tym wszystkim reakcji ze strony sklepu, myślę że zwykłe info na facebooku ze słowem przepraszamy by załatwiło sprawę. A tak wszyscy się nakręcali. Dzięki za chłodne spojrzenie na cała sprawę i pokazanie szerszego aspektu całej „afery”. Butów nie udało mi się kupić w sklepie, no cóż ktoś zarobił na resellu. Pozdrawiam i czekam na większą ilość czegoś do poczytania.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter