fbpx

Wraca klasyk z 1997 roku – Jordan XIII True Red

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Trzynastki kupiłem, dnia premiery i o godzinie premiery i nie żałuję. Chyba najwygodniejszy model w mojej kolekcji Jordanów, a fakt że to jeden z ulubionych modeli Michaela to dodatkowy powód by je kupić. Niektórzy mówią że są brzydkie ale jak to bywa z głupim gadaniem, nie warto go słuchać. Prawdziwy klasyk naprawdę warto.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter