fbpx

Trochę darmowych produktów od Multirenowacja.pl

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

 1. Yyy tylko, że pod tym produktem jest jedynie możliwość napisania recenzji bez żadnych danych typu email. Skontaktują się ze mną telepatycznie? 🙂

  1. Chyba chodzi o komentarz pod wpisem, a nie w sklepie :))))
   A swoją drogą dobrze tu prawią. NANO TARRAGO jednak rządzi. Mam, polecam, inne produkty tej marki też. Widziałem też, że kicksoholicy z Japonii mocno polecają ten protector, a i w USA się przebił, co świadczy o potencjale.

 2. Jeśli pod tym wpisem to nie omieszkam go poczynić!
  Filmiki powalają 😉 To jest dokładnie to, czego szukałem, bo lubię buty z elementami zamszu. Preparat Nano Protector Tarrago to mój must have. Najlepsza ochrona dla Twoich butów 😉

 3. Po obejrzeniu wideo testów stwierdzam, że Nano Protector TARRAGO jest zdecydowanie w ścisłej czołówce środków najlepiej chroniących obuwie!
  Jeśli zależy Ci na zachowaniu dobrej kondycji obuwia, to stosowanie Nano Protector TARRAGO umożliwia NAJLEPSZĄ OCHRONĄ DLA TWOICH BUTÓW!

 4. Z początku nie wierzyłem w moc preparatu Nano Protector Tarrago, lecz gdy obejrzałem filmiki przekonałem się, że jest to niesamowity produkt idealny dla kicksoholików, dla których buty są oczkiem w głowie a każde ubrudzenie sprawia ból 😉 Nano protector powinien znaleźć się w domu kazdego sneakerhead’a, najlepsza ochrona dla Twoich butów!

 5. Nano Protector TARRAGO niewątpliwie powinien być dostępny w każdym szanującym się sklepie sportowym – Najlepsza ochrona dla twoich butów. xD

 6. Tarrago Nano Protector, co tu więcej mówić 😀 Jeśli twoje kixy nie są w stanie to Tarrago Nano Protector wskrzesi je, zapewne nieraz 😉 Najlepszy wodoodporny lek na brudne kicksy i nie tylko.

 7. Nano Protector TARRAGO uchroni moje ulubione złote Nike Air Flight 13 przed urokami jakże cudownej polskiej złotej jesieni-Najlepsza ochrona dla twoich butów.

 8. Nie mam jeszcze żadnego preparatu TARRAGO, ale chętnie sprawdzę jak zadziała na moich butach i czy sprosta dotychczas używanym prze zemnie preparatom- Najlepsza ochrona dla twoich burów

 9. Nano Protector TARRAGO niewątpliwie
  powinien być dostępny w każdym szanującym się sklepie sportowym –
  Najlepsza ochrona dla twoich butów

 10. Na podstawie własnych doświadczeń z różnymi wynalazkami i porównaniu ich z efektami przedstawionymi na filmach stwierdzam, iż produkt Nano Protector TARRAGO nie ma sobie równych. Z chęcią przetestuję go na swojej kolekcji kicksów. Jestem pewien, że zapewni mi niezastąpioną ochronę podczas jesiennych spacerów!

 11. Polska. Jesień. Ty właśnie kupiłeś sobie nowiusieńkie buty. Tak, są z zamszu, który bardzo lubisz. Tak, są w twoim ulubionym piaskowym kolorze. Wyobraź sobie, że patrząc przez okno przed wyjściem z domu jest jeszcze sucho. Decydujesz się na założenie swoich nowiusieńkich kicksów. Tak, wiesz, że dzisiaj przyszpanujesz w firmie. Jesteś już na ulicy, idziesz na tramwaj, no i klops. Leje. Jak jasna cholera. Ale co? Masz to gdzieś, bo przed wyjściem zaipregnowałeś swoje buty Nano Protector TARRAGO, prawdopodobnie najlepszym środkiem chroniącym Twoje buty przed wodą. I teraz już wiesz dlaczego Nano Protector TARRAGO to najlepsza ochrona dla twoich butów 🙂

 12. Tarrago nano protector to najlepsza rzecz która moze przytrafić Ci sie w sezonie zimowym. Jeśli denerwują Cie brudne buty, ten produkt poprawi Ci humor. Zdecydowanie najlepsza ochrona dla Twoich butów!

 13. Bez bajerów, koloryzowania i wciskania ściemy, jestem w posiadaniu Tarrago Nano Protector już od ponad roku, a zamsz na moich Dunkach Haystack przetrwał zimę dzięki niemu!

  TARRAGO – Najlepsza ochrona dla twoich butów ziomeczku !

 14. Z tarczą Nano Protector TARRAGO Twoje buty powstrzymają brud jak POLACY KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM!
  Nano Protector TARRAGO- Najlepsza ochrona Twoich butów!

 15. wszystkie moje buciory od zamszowych po szmaciane są chronione przed wodą i brudem przez Tarrago Nano Protector i bez wahania stwierdzam że niema on sobie równych !
  TARRAGO – Najlepsza ochrona dla twoich butów

   1. To był pewniak, wrzuć zdjęcie kolekcji to dostaniesz Voucher…
    Nie mam za złe, gratuluje ale szkoda że przy wyborze @szczepanradzki:disqus kierowałeś się tylko zdjęciem.

 16. Nie boi sie wody, sosów i wszelkich cieczy, niestraszna mu ulewa a nawet powódź. Czy to superman? Nie to – Tarrago Nano Protector NAJLEPSZA OCHRONA DLA TWOICH BUTÓW!

 17. Chyba lepsza okazja się nie trafi, aby w końcu wyczyścić moje Jordany 😀 Także pozostaje liczyć na farta i … Tarrago Nano Protector NAJLEPSZA OCHRONA DLA TWOICH BUTÓW! (A może jednak dla moich będzie lepsza) 😀

 18. Jako Mamusia dwójki maluchów muszę być perfekcyjna w dbaniu o czystość swoich dzieci. Jak to się mówi ” brudne dziecko to szczęśliwe dziecko” więc moje brzdące będą mogły do woli, wchodzić w swoich butkach w błoto, poznawać świat, wydeptywać nowe ścieżki, bo czyszczenie obuwia i jego ochrona, już nie będzie grozą, a przyjemnością.. Nano Protector TARRAGO to Najlepsza ochrona dla Twoich butów.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter