fbpx

Trendy mody ulicznej, które muszą umrzeć

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

 1. Gościu bez urazy, ale piszesz o dad shoes jakby to było najgorsze co spotkało ludzkość, a na swoim Instagramie flexujesz się 32 z kolei kolorystyka yeezy 350.
  Artykuł ogólnie dobrze przygotowany tylko autorowi brakuje trochę dystansu.
  W tej całej modzie chyba właśnie chodzi o różnorodność i uderzanie w skrajności a nie tylko ślepe śledzenie jednej marki tudzież innych ludzi.
  Według mnie największym problemem w polskiej „scenie modowej” jest właśnie szydercze I negatywne podejście do każdego kto wyznaje inna markę bądź inny styl. Inspirujmy się tym A nie tylko ciśnijmy ludziom, którzy odważyli się założyć coś innego niż my sami.
  Pozdro 5!

  1. Dzięki, że przewinąłeś tak daleko na Instagramie, bo ta 32 kolorystyka Twoim zdaniem, to dla jasności pierwsze kilka premier v2, które wychodziły.
   😉 Przeczytaj ostatni akapit, zrozumiesz wtedy największy problem, z którym ja się spotykam na co dzień. 🙂

 2. Wychodzę z założenia, że jak ktoś się na jakimś temacie nie zna, to się nie powinien wypowiadać. Może znasz się na butach, ale nie masz żadnego pojęcia co to jest moda, co potwierdza twój instagram. Nie ma w tym zupełnie nic złego, nie każdy musi się znać na wszystkim, ale w takim razie – po co o tym piszesz? Jak już bardzo chcesz, to możesz napisać, że ci się coś takiego nie podoba, ale nie mów tysiącom ludzi zafascynowanym tematem jak się mają ubierać. Tak czy inaczej, wartość takiego artykułu jest zerowa

 3. A ja się z Tobą zgadzam, chociaż spornie podszedłem do tematu saszetek, których sam używam. Tak jak napisałeś, jedynym punktem dla tego przedmiotu jest wygoda. Jak ubierasz krótkie spodnie i masz do nich włożyć telefon, klucze, portfel, jak ktoś pali to fajki/zapalniczkę, słuchawki , może okulary przeciwsłoneczne – to ciężko wymyślić lepsze rozwiązanie. W zimie kompletnie nie korzystam, w lecie, ciężko bez tego wyjść z domu, chyba, że wiem, że słuchawek nie ściągam i mogę jakoś to wszystko upchać. Co do butów zgadzam się w 110%. Jeżeli chodzi o to, co pisali wcześniej, że nie znasz się na modzie i krytykujesz, a oni wymagają od Ciebie luzu i szacunku, to chyba oni sami zaprzeczają sobie, coś jak parada równości. Ja, jak przeglądam Twój ig, to uważam, że tym się właśnie odróżniasz. Zawsze masz zajebiste buty, a poza tym wyglądasz normalnie. Nie jak reklama, tylko po prostu spoko. Trzeba potrafić dostrzec to, że można się wyróżnić nie wpieprzając się w main-stream, który karze nam chodzić w gwałcących dresach, kamizelkach kuloodpornych i innych instagramowych skarbach. Jebać, tak trzymać Szczepan!

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter