fbpx

Ten Typ Mes miesza naszą pasję z błotem – to mu odpowiadam

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. to ty chyba specjalisty nie widziałeś, bo 1400 to może taki specjalista od wózka widłowego ciągnie 😛 Inżynier =/= specjalista. Buty=/=historia NBA, to tylko świeże modele butów, żeby paru designerów miało co robić, a paru prezesów co liczyć.

  2. Każdy kolekcjonuje z jakiś powodów. Jeden dla historii, drugi dla możliwości lansu, trzeci aby mieć możliwość dobrze się ubrać. I taka prawda że „zwykły” człowiek który nie potrafi docenić małych detali itp nie zrozumie tego, a Ci co najgłośniej szczekają to Ci którzy by chcieli a nie wiedzą jak to zrobić bo po prostu mają za dużo powietrza w główce. Tak więc nie przejmujcie się tym, ani jakimiś pseudo artystami, wiece żal dupeczkę ścisnął i tak to jest.

    1. Yup. Każdy ma swoje pobudki do kupna. I niech ma. Nie lubię tylko świętych prawd głoszonych przez celebrytów i dlatego odpowiadam skąd ta podjarka chińskimi wyrobami.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter