Kolekcja Nike Tech Pack to idealne rozwiązanie na takie pory roku jak jesień czy wiosna, kiedy temperatura jest umiarkowana, a na dworze nie jest ani za gorąco ani za zimno. Tej jesieni Nike Tech Pack po raz kolejny prezentuje połączenie innowacyjnych materiałów, sportu oraz stylu, które sprawdzi się zarówno podczas kapryśnej pogody, jak i w trakcie uprawiania różnych aktywności.

Kolekcje Nike Tech Pack początkowo opierały się na zastosowaniu materiału Nike Tech Fleece. Najnowsze projekty łączą go razem z technologiami Nike Tech Knit oraz Nike Aeroloft, które zapewniają lepszą przewiewność zachowując jednocześnie ciepło, wygodę oraz ochronę przed złą pogodą. W kolekcji Nike Tech Fleece jesień 2017, stworzonej do noszenia warstwami, zobaczymy również technologię Nike Tech Fleece Repel. To wodoodporny materiał Nike Tech Fleece z pamięcią kształtu, która sprawia, że materiał odzyskuje gładkość bez konieczności prasowania. Projekty posiadają również podwójne kieszenie wewnętrzne, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie zawartości.

Kolekcję Tech Pack na jesień 2017 najlepiej charakteryzują są dwa damskie modele: kurtka Nike Tech Fleece Repel Jacket oraz Nike Tech Fleece Destroyer. Kurtka NikeTech Fleece Repel Jacket posiada wysoki kołnierz ze stójką, warstwowe, dwuczęściowe rękawy (z przedłużeniem z otworami na kciuki), podwójne kieszenie oraz oddzielne kieszenie do ogrzania rąk.

Damska kurtka Nike Tech Fleece Destroyer została zaprojektowana w stylu color-blocking w stonowanych barwach, doskonale komponujących się z jesienną aurą.

Jesienna kolekcja Nike Tech Pack 2017 dla kobiet i mężczyzn jest już dostępna na terenie Ameryki Północnej i Europy, a 31 także w Japonii i Chinach.

Kurtki Nike Tech Fleece Repel (męskie i damskie) trafią do sprzedaży na terenie Europy 1 października br.