Obchodów urodzin truckerki ciąg dalszy! Zobacz jak Polska świętowała 50-lecie kultowej kurtki podczas imprezy w Berlinie.

W Berlinie odbyła się impreza, na której europejscy influencerzy świętowali 50. urodziny kurtki truckerki. Wzięły w niej udział ekipy z całej Europy a o muzykę zadbali tacy Dj’e jak:  Ticklish, Public Possession, I am Kim Kong, Sunny i Florian Meier. Levi’s Polska z okazji urodzin wyjątkowej kurtki, wybrał wyjątkowe cztery osoby Łukasz Pączkowski, Michał Chojnacki, Beata Śliwińska oraz Kamil Tomaszewski. Squad z Polski, podobnie jak wszystkie europejskie, na tę okazję przygotował wyjątkowy projekt kurtki, oddający ducha ich pasji i zainteresowań, a także tego co połączyło ich w jedną grupę.
Aby świętować 50 urodziny Truckerki, marka Levi’s otwiera wystawę w samym centrum Berlina (Chausseestrasse 131). Od 21 do 29 października przy pomocy fotografii oraz specjalnie na tę okazję zaprojektowanych i spersonalizowanych kurtek będziemy mogli zagłębić się w historię Levi’s Type III Trucker Jacket. Ikony, która przez laty stała się sposobem na wyrażanie tego kim jesteśmy i noszona jest przez ludzi na całym świecie. Wystawa zawierać będzie:
-Starannie wyselekcjonowane zdjęcia kurtek spersonalizowanych na 50 urodziny Trucerki przez ludzi z całej Europy.
Kraje takie jak Belgia, Portugalia, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Turcja, Włochy, Niemcy, Szwecja i Polska wybrały na tę okazję ekipy, które stworzyły swoje własne interpretacje Levi’s Type III Trucker Jacket. Są wśród nich muzycy, artyści, projektanci, fotografowie, ludzie, którzy pracują, bawią się i podróżują razem a każda z zaprojektowanych przez nich kurtek jest inna i wyjątkowa.