Stworzyłem mini-poradnik dla klubów sportowych, w którym znajduje się kilka pomysłów na szybkie i łatwe akcje promocyjne. Przeczytajcie wstęp. Całość (do ściągnięcia) jest dostępna na końcu wpisu.

Zastanawialiście się kiedyś co zrobić, żeby Wasi fani byli nieco bardziej zadowoleni? Ja tak bo …

Wchodzę. Klikam. Widzę info o meczu i … wielką pustkę. No czasami jeszcze wideo, albo jakiś pseudo wywiad.

Strony internetowe klubów sportowych nie oferują mi żadnej dodatkowej jakości informacji, żadnych treści, merytoryki, której chciałbym na tyle by ponownie pojawić się na tej witrynie. Info o meczu, relacja z niego i kilka zdjęć to stanowczo za mało. Tyle daje mi aplikacja TBL, którą odpalam, widzę 3 podstawowe info i wychodzę. Nie wchodzę na strony klubów koszykarskich z Polski z telefonu, ani iPada, bo … chyba żaden klub nie ma wersji responsywnej i muszę scrollować, pomniejszać, powiększać jak w średniowiezcu.

Nie będę jednak jeździł jak po burej – wiecie kim – zamiast tego, zaproponuję kilka rzeczy, które mogą sprawdzić się w działaniu. Znajdziecie tu i sprawy techniczne i projekty typowo komunikacyjne.

Btw, uprzedzając fakty, dalej jestem zdania, że używamy za mało hashtagów na Twitterze.

Niektóre z działań komunikacyjnych są prowadzone. Nie są one jednak standardem.

Ten krótki know-how został podzielony na dwie części – narzędziową i komunikacyjną.

Jako jednak, że promuję bloga, to treść jest dostępna w postaci mini-poradnika do ściągnięcia za link umieszczony na Twitterze lub Facebooku.

Kliknij po prostu w ten butonik poniżej 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here