fbpx

Space Adventure we Wrocławiu – warto?

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Dzisiaj byliśmy na wystawie, trzy osoby dorosłe koszt biletów z prowizjami za transakcje ok 202 zł. Po zakupie zastanowiłam się czy to nie będzie przypadkiem „złomowisko” 😉 i niestety okazało się że tak…nie polecam tej wystawy, czuliśmy się jak w muzeum i to słabym. Wolałabym drugi raz iść do hydropolis….pomimo że byliśmy tam 4 godziny za pierwszym razem to i teraz pewnie byśmy coś ciekawego znaleźli co nam umknęło poprzednio. Pocieszenie znaleźliśmy w lodach z automatu po 9 złotych za sztukę i ogrodzie japońskim koszt 8 zł za osobę.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter