fbpx

Siedamnastolatek prowadzi swój własny biznes, czyli wysoko w sneakergrze

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. bez pomocy rodziców… ma 17 lat…. jasne że NIE!

    gdzie robi zdjęcia, skałki, basen… 🙂 na bank sam! 🙂 samiutki

  2. Mógł to zrobić sam przykładowo, zarobił na 5 par butów i sprzedal je za więcej tak sie nakręciło. Ale brak słów mieć chociaż po jednej z tych par*,* Euforia gwarantowana.

  3. Też mnie ciekawy gdzie dostał tyle powtórek jednego egzemplarzu. W Stanach nie prowadzą polityki 1para 1klient? Mnóstwo sklepów w różnych stanach musiał okupować, a część z tych butów przecież już w dniu premiery nie było.
    Ogólne i pierwsze wrażenie – konsternacja.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter