fbpx

Rozstrzygnięcie konkursu z Nike iDpv

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Jak mogło to wygrać? Litości… Co jak co brawa dla zwyciezcy ale moim zdaniem bylo wiele duzo lepszych projektów. bez offensu ale wydaje mi sie ze… eeej tam

  2. No nieźle… tyle się ludzie napracowali ale nie! wystarczyła zmiana kolorku jednego elementu i BANG! Super projekt! innowacja!

  3. Może jakieś gratisy lub upominki dla wyróżnionych projektów, podobno wybór był trudny ale wszyscy nadsyłający projekty chętnie by zobaczyli które buty powinny otrzymać wyróżnienie.

    1. Kolekcjoner to projekt, w który ja wkładam swój czas jak i jeszcze pieniądze, więc jak znajdziesz mi sponsora na #giveaway, to bardzo chętnie rozdam Wam to co tylko będzie można.

  4. Dobra ludzie stop it! Bądź co bądź zmienił 3 elementy okej, mógł zmienić jeden a i tak wyszedłby sztosik, że szczena opada! Nie ma co sie spinać tylko gratulować zwycięzcy i cieszyć się razem z nim. Owszem było wiele RÓWNIE dobrych projektów no ale osobiście to mi urywa oko. Niestety co poradzić na polską mentalność. Aha dodam, że ja jestem na 100% materialistą i podobno egoistą, więc dlaczego nie mam takiego bólu dup**… Pozdrawiam i gratuluje ! Więcej takich konkursów!

  5. nie wierze,że ktoś z Nike widział ten projekt i go zaakceptował bo oznaczałoby to niewiedzę na temat niemal identycznych produktów kolorystycznych,które już Nike posiada w ofercie.
    Świetny pomysł na konkurs z ewidentnym zepsuciem wszystkiego na samym końcu, shame on you kolekcjonerbutow.pl

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter