fbpx

Pokolenie New Balance? Nie zgadzam się

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Mi się New Balance bardzo podobają i sprawdzają się bardzo dobrze w bieganiu, dużo lepiej niż moje poprzednie buty, które niestety rozleciały się po 1 miesiacu bieganiu. Poza tym New Balance poszedł trochę bardziej w stronę maniaków biegania i teraz wypuścił kilka fajnych bluz do biegania, termoaktywne.

    1. Nie wiem czy czytałeś post, nie jest to tekst o podobaniu lub nie podobaniu jakiejkolwiek marki, a o nie zgadzaniu się z pewnego rodzaju nazewnictwem pokolenia i odzwierciedleniu jego zachowań konsumpcyjnych.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter