fbpx

Podróbki Salomon – sprostowanie informacji

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Hej. Ja pracuje w niemczech w duzej hurtowni obuwia. Salomony podrabiane sa prawie takie same bardzo dobre podrobki ale jakos zupelnie nie ta. Od 2017 wiem ze salomon i nike do niektorych modeli wszywaja microchipy i w kazdym salonie danego producenta bedzie mozna odczytac ten chip. Chip ma byc taki jak w bankach z 2048bit kluczem zmiennym. Do zlamania oczywiscie ale w setkach lat :D. Timberland podobno maja to zabezpieczenie od dwoch lat i dzieki temu z rynku usa prawie zniknely podrobki w obrocie. A z doswiadczenia wam powiem ze nawet na hurtowni zdarzaja sie podroby i nikt o tym nie wie.

    1. HAHA przenieśli produkcję do Chin, to mają za swoje! Za sknerstwo jest kara. Chińczycy momentalnie kopiują to, co się u nich wyrabia.

  2. Z moich doświadczeń, obserwacji i zakupów wynika, że Salamon Speedcross jest podrabiany do rozmiaru 46. Wystarczy sprawdzić czy sprzedawca oferuje dany model w rozmiarach większych niż 46, żeby zweryfikować czy sprzedaje oryginały.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter