fbpx

Pierwsze buty Michaela Jordana to …

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. 35$ 30 lat temu i 35$ teraz to dwie różne kwoty. Trzeba uwzględniać kursy walut, inflację i różne pomniejsze czynniki i efekty. Ludzie zarabiają coraz więcej i wszystko jest coraz droższe, wystarczy porównać średnie pensje w Polsce teraz i dziesięć lat temu, tak samo ceny. Nike na pewno uwzględnia w cenie dopisek „Jordan”, ale nie można policzyć 35*3,3 i stwierdzić, że te buty teraz są kilka razy droższe, bo to było 30 lat temu.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter