fbpx

Z pamiętnika sneakerheada: kolejka po Space Jam

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Problemem według mnie jest nadmiar wypuszczanych butów (Retro co tydzień) idący w parze ze wzrostem ceny i widocznym spadkiem jakości. Jako posiadacz „czwórek z futerkiem” potwierdzam, że Pinnacle zjadają jakościowo wszystkie tegoroczne GR’sy.

    Co do kwestii jak bardzo nowe Retro OG są OG – nie ma to żadnego znaczenia bo obecni nabywcy Jordanów nie znają Mike’a w NBA tylko z hype’u związanego z Jumpmanem.

    1. Absolutnie nie dyskutuję z jakością Pinnacle, miałem je w rękach i faktycznie są super, chodzi tu raczej o czepianie się takich detali, że szkoda słów. Gdybyśmy rozmawiali o OG z 1989 roku, to za rok podeszwa żółta jak cholera i tysiąc pytań jak się tego pozbyć i że zrobili tragedię. Przesłanie z mojej strony jest raczej proste – nie dajmy się zwariować.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter