fbpx

No to kolejny raz -które Asicsy?

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Z powyższej trójki myślę, że najlepiej on feet będzie sie prezentować 1 para.
    Aczkolwiek 2 kolorystyka też sztos, tylko dobrze ją wkomponować w outfit 🙂
    1 para raczej najbardziej uniwersalna, ostatnią kolorystykę odradzam 🙂

  2. Gel Lyte V są bardzo ciekawe pod względem kolorystycznym i co do samego modelu! Dostrzegłem je już pare dni temu na Ataf.pl. Ten but do mnie mówi.. Jak na niego patrzę mogę cały czas podziwiać.. Jak dla mnie bezapelacyjnie piątki! Gel III można dostać w dużej gamie barw i po niższych kosztach niż najnowsze modele, które moim zdaniem po mimo, że są fajnie zaakcentowane nie robią takiej roboty jak V.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter