fbpx

Nienachalny, czarny but dla wszystkich Nike Huarache Ultra

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Ultra dużo lepiej wyglądają niż zwykłe, jednak zmiana materiału paska w pięcie, nie pozwala mi w nich chodzić. Problem w tym, że mam piętę „trochę inną niż wszyscy”, mianowicie kość „piętowa” – nie wiem czy można to tak nazwać – troszkę mi odstaję, przez co w ultra but mi się po prostu przesuwa po całej tylnej części stopy podczas chodzenia. W zwykłych H91′ gumowy pasek trzymał jakoś całą moją konstrukcję stopy i wszystko było OK. Co też dziwnego, w H91′ mam rozmiar 9,5 i jest idealny, w ultra rozmiar 9 z lekkim luzem, a 8,5 nie mogę wcisnąć stopy…. Jednak polecam ultra, bo prezentują się świetnie.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter