fbpx

Nie zgadzam się z tym co głosi Highsnobiety o podrabianych butach

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Szczepan. Przepraszam. Pan Szczepan. Po kiego chuja te amerykańskie wstawki w tekście. Przepraszam za słownictwo, ale chuj jasny mnie strzela ze ludzie w kraju nad Wisłą używania takich wstawek. Szanujmy skąd jesteśmy i kim jesteśmy. Jesteś z Polski, pisz po polsku. 5 chłopaku.

  2. Kradzież gry w sklepie a ściągnięcie jej z Internetu to jednak różnica. W pierwszym przypadku ukradniesz komuś realne pieniądze.przez ŚCIĄGNIĘCIE z neta gry narazasz producenta na Koszt utraconych korzysci Ale nie ukradniesz mu realnej kasy.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter