Dobra, bez zbędnego gadania. Mamy rozstrzygnięcie konkursu, w którym do wygrania były kopie gry NBA 2k15 z autografem Marcina Gortata od firmy Cenega, koszulki i bluza  MyStars Coco od UrbanCity.pl oraz voucher na farby Angelus/Tarrago od Multirenowacja.pl.

konkurs_nba_2k

Cała trójka poprawnie odpowiedziała na pytania konkursowe i wrzuciła naszym zdaniem najciekawsze foto.

1. Miejsce

Miłosz Olejniczak, który ma prawo wyboru na jaką platformę grę otrzyma + koszulka MyStars Coco (kolor do wyboru).

milosz_olejniczak

2. Miejsce

Wojciech Kliszewski – otrzymuje grę NBA 2k15 z autografem Marcina Gortata, na platformę, której nie wybrał Miłosz oraz koszulka MyStars Coco (kolor do wyboru).

wojciech_kliszewski

3. Miejsce

Justyna (nie mam nazwiska) 🙂 – Voucher na farby do malowania butów Angelus/Tarrago do Multirenowacja.pl oraz bluza MyStars Coco.

justyna

Wygranym gratulujemy, nagrody wyślemy w środę/czwartek już po świętach.

Prosimy o zgłoszenie się do nas mailowo na adres redakcyjny (redakcja@kolekcjonerbutow.pl) w celu ustalenia danych do wysyłki.

Wszystkim którzy brali udział w konkursie serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne zabawy z naszymi partnerami. Kombinujemy dalej i coś kolejnego już niedługo.

No i dziękujemy oczywiście naszym darczyńcom – Cenedze (dystrybutor NBA2K15 w Polsce) i sklepom UrbanCity.pl oraz Multirenowacja.pl. Wy też im podziękujcie lajkiem wpisu, albo przynajmniej przeglądnięciem oferty. 🙂