Wiesz ile warte są Twoje Yeezy?

Yeezy Mafia robią małe podsumowanie tego ile warte są odpowiednie kolorystyki Yeezy Boost 350 V2 i jednocześnie wskazują, które z nich są najrzadsze. Generalnie wiesz o tym, że adidas jest raczej cichy jeśli chodzi o liczby, nie chce mówić konkretnie jak bardzo trudno dostępny but kupujesz, albo czaisz się na – ale od czego są plotki zbliżone do prawdy?

Ja widząc poniższą listę byłem lekko zdziwiony, ale to nawet dobrze. Wiesz, że najbardziej limitowane do tej pory – teoretycznie – Zebry, po drugim dropie okazały się być butem, który trafił do największej liczby osób? Nie ma się co dziwić – drugi drop! A najbardziej limitowane okazują się być trzy pary wydane na Black Friday. Ciekawa jest też sytuacja z Belugami, myślałem, że ich jest najmniej.

Co oznacza w dużym skrócie, że można twierdzić, iż właśnie te pary obecnie powinny osiągać największe wartości na rynku wtórnym. I co więcej, jak pisałem już kiedyś – właśnie te z Black Friday w Stadium Goods były najdroższe – moje z czerwonym paskiem warte były prawie 1200 dolarów.

Z pamiętnika sneakerheada: Bronx, kamień i Flight Club