W styczniu br. Vans po raz pierwszy zaprezentuje swój długo wyczekiwany, pełnometrażowy film LANDLINE ze snowboardem w roli głównej. Film wyreżyserowany przez alternatywnego reżysera Tannera Pendletona, został zrealizowany na taśmie Kodak 16mm, dzięki czemu zyskał surowy obraz, przedstawiający członków snowboardowej drużyny Vans – ich podróże po świecie, kreatywne pasje i złożone osobowości. LANDLINE ujawnia momenty z życia doświadczonych profesjonalistów, wschodzących gwiazd i pionierów tego sportu, ukazując przy tym prawdziwego ducha i kulturę współczesnego snowboardu.

Już 25 stycznia, House of Vans pojawi się w Teatrze Ogden w Denver w Stanach Zdjednoczonych, wraz ze światową premierą filmu LANDLINE, tworząc niezwykłe, niepowtarzalne i historyczne wydarzenie dla marki i jej fanów. Podczas nocnej premiery będzie możliwość posłuchania muzyki, granej na żywo przez twórcę ścieżki filmowej Dinosaur’a Jr., a także wokalistę zespołu Sonic Youth – Thurstona Moore’a, prezentującego swój set DJ-ski. House of Vans w tym dniu pokaże również wyjątkowe zdjęcia z planu filmu, trwającego ponad 2 lata, a także rozpocznie panel dyskuyjny wraz ze swoim partnerem, marką Kodak. Dyskusja zostanie poprowadzona przez reżysera Tannera Pendletona, filmowca Jake’a Price’a oraz członków światowej drużyny snowboardowej Vansa – Jake’a Kuzyk’a oraz Darrell’a Mathes’a. Aby spotkać na żywo przedstawicieli Vans, zespół filmowy marki Kodak i poznać najnowszą kamerę Kodak S8, należy zgłosić się na warsztaty House of Vans tutaj. Aby z kolei wziąć udział w światowej premierze filmu w Denver należy udać się na stronę HouseofVans.com.

Globalna trasa promująca film LANDLINE rozpocznie się w Innsbrucku w Austrii, następnie wyruszy do Niemiec, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Chin oraz Korei Południowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat filmu koniecznie zajrzyj na Vans.com/LANDLINE, gdzie znajdziesz informacje dotyczące dat premier, lokalizacji, dostępnych biletów czy zbliżającego się seansu w Twojej okolicy. Film jest już możliwy do kupienia w przedsprzedaży w sklepie iTunes.

https://www.youtube.com/watch?v=syq2kbIcFCY

VANS LANDLINE – DATY ŚWIATOWEJ TRASY PROMUJĄCEJ FILM

11 STYCZNIA Innsbruck, Austria

12 STYCZNIA Monachium, Niemcy

17 STYCZNIA Vancouver, Kanada

25 STYCZNIA

ŚWIATOWA PREMIERA*

TEATR OGDEN

Denver, Kolorado

27 STYCZNIA Pekin, China

3 LUTEGO
Seul, Korea Południowa