Jeśli zastanawiasz się co z kolekcji NBA x Nike kupić, albo brakuje Ci w szafie jakiejś fajnej koszulki, to już Ci podpowiadam. Widziałem je na żywo podczas ostatniej wizyty do Londynu – t-shirty Player Pack są genialne.

W ogóle samo to, że Nike przejęło NBA od adidasa jest w moim odczuciu wielką sprawą. Generalnie nie czuć tego w internecie, ale gdy wejdziesz do fizycznego sklepu i zobaczysz produkty koszykarskie, produkty ligi NBA z logotypem Nike, zaczyna przeszywać Cię taka dziwna, fajna nostalgia. Te dwa logotypy po prostu do siebie pasują, są odpowiednimi w odpowiednim połączeniu. I chcesz coś z całej kolekcji. Normalnie, zwyczajnie chcesz.

Szukasz więc, tak jak szukałem ja – i znalazłem Player Pack. W kolekcji LeBron James, James Harden, Stephen Curry, Russell Westbrook, Kawhi Leonard, Klay Thompson, Damian Lillard, Kevin Durant i Kristaps Prozingis. Same gwiazdy, największe gwiazdy. A pomysł na koszulki mega prosty – wycięto i naniesiono na koszulki zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, fragmenty, które wskazują zawodnika, coś dla niego charakterystycznego, ikonicznego, mocno związanego z tym właśnie graczem. Prosto i genialnie. Do mnie trafia najbardziej Kawhi – ale tej jeszcze nie ma w sklepie, pewnie trafi na dniach, bo w ostatnich 72 godzinach, odblokowano trzy wcześniejsze sztuki.

Jedna koszulka kosztuje 159 PLN, ale dla fanów nie jest to pieniążek wysoki.


Nike Player Pack