Oddałem kawałek miejsca innym, to oddam i dzisiaj, głos mają prawdziwi przyjaciele, czyli ziomeczki z grupy Real Friends.

Wraz z Snkrs.Art i innymi wychodzimy z inicjatywą i chcemy dla was stworzyć tematyczny kalendarz – tematyczny, znaczy sneakersowo, streetwearowy. By było to możliwe potrzebujemy Was, a konkretnie Waszych zdjęć. Zdjęcia będą wybierane na zasadzie konkursu, którego szczegóły znajdują się poniżej. Autorzy wybranych zdjęć dostaną w ramach nagrody egzemplarz kalendarza oraz specjalna niespodziankę od sponsora!

KONKURS
Na wysłanie zdjęć macie czas od tego momentu do niedzieli 19.11.17 do północy.

Dla 3 losowych BUMPERÓW (no tu musisz skoczyć do FB i grupy -> KLIK) 25% zniżki na kalendarz! Następnie wybierzemy pary zdjęć do każdego miesiąca i 22.11 ogłosimy głosowanie na zdjęcia które potrwa do 26.11 do północy. Wygrane zdjęcia pojawią się w kalendarzu, a autorzy zostaną nagrodzeni. Poniżej
zamieszczamy szczegóły zgłaszania zdjęć.

Szczegóły zgłaszania zdjęć:

Każda osoba ma prawo zgłosić dwa zdjęcia.

Zdjęcie musi być zdjęciem buta/butów/itp.

Zdjęcie musi być w rozdzielczości minimum 3648x2432px.

Zdjęcie musi być w proporcji
3×2.

Zgłoszenie musi zawierać następujące informacje: Autor (imię i nazwisko)

– Zgłaszamy jedną osobę – albo autora zdjęcia albo osobę na zdjęciu.

Miesiąc do którego chcesz zakwalifikować swoje zdjęcie. (Dajemy sobie prawo do zakwalifikowania zdjęcia do innego miesiąca, ta informacja ma być dla nas tylko pomocą w wyborze)

Zgłoszenia wysyłamy na mail: rfkalendarz@gmail.com

Kalendarz do kupienia będzie w połowie grudnia!!!

Współorganizatorzy: > Milosz Konieczko > Administracja Real Friends > Aleksander Hoffman Partnerzy medialny: > Szczepan Radzki (kolekcjonerbutow.pl) Kolekcjonerbutow > ZULUKUKI

A obiecuję Ci, że dodam też coś od siebie dla tych, którzy wezmą udział w zabawie.