Kolaboracja dopięta. Jedna z wielu 🙂

Z przyjemnością informuję, że Kolekcjonerbutow.pl został patronem medialnym imprezy o nazwie Sneakerness.

W tym roku Sneakerness w Warszawie odbędzie się w Domu Braci Jabłkowskich, który znajduje się przy ul. Brackiej 25. Kiedy? 27-28 września.

Sneakerness ma kilka celów, zbieżnych z celami Kolekcjonerbutow.pl. Przede wszystkim jest to promowanie kultury sneakersów, zapewnianie kicksoholikom możliwości spotkania i wymiany doświadczeń. Dla Sneakerness priorytetem jest także zorganizowanie targów, podczas których miłośnicy kicksów będą mieli możliwość nabyć wyjątkowe i rzadkie modele butów.

Wokół event tworzone są także dodatkowe atrakcje; koncerty, pokazy mody czy stoiska z możliwością personalizacji butów. Sneakerness to koncept globalny, który odbywa się lokalnie ze względu na zróżnicowanie gustów w różnych częściach świata.

Flyer_A6_WAR

Sneakerness odbywa się w Brnie, Zurychu,Wiedniu, Kolonii, Amsterdamie, Monachium i oczywiście w Warszawie. W planie na ten rok są także spotkania w Barcelonie, Moskwie, Kopenhadze, Londynie i Paryżu.

Podczas pierwszej edycji Sneakerness w Polsce (Warszawa – Pin Up Studio), obecnych było ponad 1400 osób, wystawiło się 7 firm i 8 sklepów oraz 8 prywatnych stołów. Całkiem nieźle jak na początek gorączki kicksowej w naszym kraju.

Zobaczcie trochę zdjęć z ubiegłorocznej edycji Sneakerness.

[gdl_gallery title=”sneakerness-troche-zywiej” width=”550″ height=”IMAGE_HEIGHT” galid=”1″ ]

Sneakerness Warszawa 2014

Kiedy: 27-28.09

Gdzie: Dom Braci Jabłkowskich, Warszawa ul. Bracka 25

Godziny otwarcia: 12:00 – 19:00 (sobota); 12:00 – 17:00 (niedziela)

Bilety: 20 złotych bilet dwudniowy