Graficzna kolaboracja Reebok Classic i marki Montana Cans pokazała w obecnym sezonie klasykę w zupełnie nowej odsłonie. Dzięki tej współpracy kultowy już model Club C zyskał paletę nowych kolorów. Marka postanowiła wzmocnić ten przekaz i zaprosiła do współpracy lokalnych ambasadorów, co więcej przemieniła na jeden wieczór zabytkową Zajezdnię Autobusową w prawdziwie artystyczne miejsce!

W tym sezonie Reebok Classic całkowicie postawił na kolor. Współpraca z marką Montana Cans zaowocowała ożywieniem klasycznego modelu Club C, poprzez zaprezentowanie go w różnorodnych barwach. Tu kolor ma ogromne znaczenie. To właśnie on pozwala zademonstrować swoje prawdziwe „ja”, podkreślić charakter i temperament człowieka. Bez wątpienia obie marki mają ze sobą dużo wspólnego. Obie na dobre opanowały ulice – Reebok na stałe zagościł w modzie ulicznej, a Monta Cans podbił szare mury i filary mostów. Najnowszy model Club C x Montana Cans to buty, których wyjątkowe kolory są inspirowane najpopularniejszymi farbami graffiti.

Efektem tej współpracy były warsztaty graffiti. Marka przemieniła przestrzeń zabytkowej Zajezdni Autobusowej w miejsce do pracy twórczej i zachęciła uczestników aby wyrazili siebie za pomocą kolorów! Do tej przestrzeni postanowiła również zaprosić najlepszych twórców street artu i zorganizowała warsztaty graffiti, na których uczestnicy mieli okazję znaleźć swój kolor! Każda z grup opracowała jedno z zagadnień z zakresu graffiti. Uczestnicy działali pod czujnym okiem mentorów, czyli przedstawicieli graficiarskiego świata. Finałem warsztatów było stworzenie jednego wspólnego dzieła nawiązującego do motywu butów Reebok Classic i modelu Club C. Całość wykonana została sprayami Montana Cans.

O muzyczną oprawę zadbali ambasadorowie marki Reebok Classic. Na scenie zagrali: Rosalie., Dawid Kwiatkowski, Holak, Otsochodzi i Ten Typ Mes.

Najnowszy model Club C x Montana Cans to przede wszystkim kolor. To co go wyróżnia to połączenie bogatej kolorystyki z wygodą i ponadczasowym wyglądem. Dodatkowo delikatne złote oczka i opalizujący skórzany pasek na pięcie nawiązują do kultowych modeli Reebok.