Pierwsza część prezentownika świątecznego stworzona z perspektywy… mnie samego. Gdybym chciał dostać prezent na święta, czy Mikołaja, to te poniższe są zawsze całkiem miłe.

Nintendo Switch – długo się czaję, chyba potrzebuję przenośnej konsoli, aby w pociągu pocisnąć w NBA, albo jakąś fajną strzelankę. Zatrzymuje mnie tylko i wyłącznie to, że ciągle mamy mało gier. Czekam na więcej, bo cenę jestem w stanie przeboleć.


KUP ZA 1549 PLN

Karafka do whisky – szlag by trafił, mam taką. Dokładnie tą samą. Poszukiwałem jej długo, bo chciałem szkło proste, bez zbędnych zdobień, bez udziwnień i tak dalej. Jest świetna dla kogoś, kto chce przelać alkohol z butelki.


KUP ZA 169 PLNc4a0783f4fcba0719e9443f1abcc

Biblia whisky – informacji o tym świetnym alkoholu nigdy za dużo, zawsze jest coś ciekawego, czego można się dowiedzieć. Proponowana książka ma podpis autora, zawiera ponad 4600 opisów i ocen różnych rodzajów whisky, w tym 1000 zupełnie nowych ocen. Książka jest wydawana w specjalnym kieszonkowym formacie (96x196x19 mm), co ułatwia zabranie jej do sklepu lub na festiwal jako podręcznego przewodnika.


KUP ZA 69 PLN


Hud do samochodu – jeździłeś(łaś) kiedyś z autem z wyświetlaczem Hud? Super sprawa. teraz można coś takiego dorobić do każdego auta. Nie jest jednak tanio.


KUP ZA 1399 PLN

Kamienne kostki do whisky – jestem fanem od zawsze i nie wiem czemu nigdy ich nie kupiłem. Schładzają lekko napój, ale nie rozcieńczają whisky (nie przepadam za dodawaniem wody do alkoholu). Kostki są bezwonne, nie mają smaku i jest ich w zestawie 9 i są zapakowane w welurowy woreczek.


KUP ZA 39 PLN

88c8de40412285bb52aa994999c9

SPRAWDŹ TEŻ INNE


PREZENTY DLA MAMY


PREZENTY DLA CHŁOPAKA


PREZENTY URODZINOWE