Wielkimi krokami zbliża się premiera Air Jordan I Hi OG Shadow – 14.04. Gdzie kupić ten model? Już odpowiadam Ci na pytanie.

Przede wszystkim kilka osób miało już możliwość kupna buta we wczesnej premierze na aplikacji Nike – tak, Nike wybrało tylko kilka osób. I nie, Nike nie wybiera np. mnie, bo mam bloga, to tak nie działa. Drugie przede wszystkim to odesłanie do mapki, która pokazuje ile sklepów sieci Foot Locker będzie miało buta w swojej ofercie. Na mapie, jak widzisz, jest gęsto od pinezek, więc butów będzie sporo i raczej każdy powinien kupić swoją parę.

No dobra, ale gdzie w Polsce?

Z moich informacji wynika, że kupisz je oprócz Nike, także w kilku sklepach w Polsce, a oto krótka lista:

A teraz emocjonalny kawałek ode mnie. To bardzo ciekawe, że cztery dni przed premierą tego buta jest w sumie mała cisza w kicksowych internetach. Może to być spowodowane dropem Yeezy 500, może to być spowodowane tysiącem innych czynników, ale dla mnie jest to niezwykle ciekawe, bo głośniej było kiedy do gry wchodziły Bred Toe albo Game Royal, a przy Shadow … które w moim odczuciu są butem tysiąc razy lepszym, jest po prostu cicho. Nie świadczy to jednak o tym, że ludzie go nie chcą, zakładam się bowiem, że już w czwartek, no, może piątek, zacznie się gorączka.