Najważniejsza premiera to oczywiście atmos Animal Pack już w sobotę, ale nie tylko ta paczka pojawia się w sprzedaży.

Nike Air Max x atmos Animal Pack

Więcej we wpisie poniżej.

Nike Air Max x Atmos Animal Pack już w sobotę 17.03

adidas Powerphase

Dostępne Chmielna20 i Sizeer.

Air Max 180 Dark Concord

Wkrótce po debiucie widocznej poduszki gazowej w 1987 r. projektanci Nike zdali sobie sprawę, że więcej znaczy lepiej. W 1991 r. do sprzedaży weszły buty Air Max 180, które miały o 50% większą poduszkę gazową Air niż poprzednie modele. Połączona z podeszwą poduszka gazowa Air umieszczona na całej długości buta pozwoliła Nike Air dosłownie wkroczyć na ulice. Model Air Max 180 dzięki jedynej w swoim rodzaju kolorystyce lat dziewięćdziesiątych nawiązującej do oryginału nadaje widocznej poduszce gazowej Air zupełnie nowy wymiar.

Air Jordan X – I’m Back

19.03 – Premiera 19-ego marca, dziwna data jak na Jordan Brand, ale chodzi o nawiązanie do powrotu Michaela Jordana.
18 marca 1995 roku MJ porzucił baseball i ogłosił powrót do koszykówki. Buty Air Jordan X nawiązują do słynnej notki prasowej, która wprawiła fanów sportowca w oszołomienie. Zawierała ona tylko dwa słowa – „I’m back” (wróciłem). Buty są wykonane z najwyższej jakości skóry licowej i są dostępne w kolorach doskonale ilustrujących całą tę historię. Czerń i biel symbolizują pobyt Jordana na ławce rezerwowych, a czerwień i czerń – należne mu miejsce na parkiecie.

Air Max 270

16.03 – Model 270 przypomina wyglądem połączenie legendarnych modeli 180 i 93, dzięki czemu jest piękną kwintesencją historii Air Max. Lekkie, doskonale dopasowane buty z widoczną 270-stopniową poduszką gazową Air sprawiają, że chodzenie daje radość tak wielką jak skakanie na trampolinie. Kiedy raz spróbujesz, nie zechcesz założyć innych. Poznaj nową wersję w czarnej kolorystyce ze złotymi, różowymi i białymi detalami.

adidas Hu Holi

Kolekcja dostępna m.in. w Sneakerstudio.pl, Run Colors, Chmielna 20.