Oto 6 najważniejszych premier tego tygodnia [10.03.2018], czyli coś co może Cię zainteresować jeśli szukasz butów np. na wiosnę.

Nike Air VaporMax 97 ‚Japan’

Buty Nike Air VaporMax 97 łączą w sobie dwie najbardziej kultowe odsłony poduszki gazowej Air na całej długości stopy, z przeszłości i z teraźniejszości. W tym projekcie, inspirowanym superszybkim japońskim pociągiem, połączono cholewkę modelu Air Max 97 z przełomową, długą poduszką Air Sole znaną z modelu Air VaporMax. Efektem jest zupełnie nowa, odrobinę surrealistyczna wariacja na temat słynnej poduszki gazowej Air.

Air Jordan 9 Retro ‚Bred’

W 2002 roku model Air Jordan IX powtórnie wkroczył na boisko. Wyjątkowa kolekcja butów z lakierowanej skóry sygnowanych nazwiskiem słynnego zawodnika wzbudziła ogromne zainteresowanie, by wkrótce potem na stałe zapisać się na kartach historii marki Jordan. Dziś po raz pierwszy od 16 lat model ten powraca w oryginalnej czarno-czerwonej kolorystyce uzupełnionej o detale z lakierowanej skóry.

Nike Air Vapormax 2.0

Przełomowa technologia biegowa rozwijana przez Nike od 7 lat znowu się zmienia. Model Nike Air VaporMax Flyknit 2 kieruje największą jak dotąd porcję powietrza bezpośrednio pod stopę, dając uczucie niesamowitej lekkości i elastyczności. Ulepszona cholewka Nike Flyknit wprowadza strukturę w okolicy palców i pięty, rozszerzając pola wsparcia i zwiększając ochronne właściwości najbardziej rewolucyjnego modelu Nike Air Max.

MĘSKIE | DAMSKIE

AIR MORE MONEY

Kiedy w 1996 r. pojawiły się modele Air Money i Uptempo, każdy element w ich wyglądzie, od widocznej poduszki gazowej Air po charakterystyczny napis, był wyrazisty. Oczywistym stało się więc, że każda nowa wersja tych butów będzie musiała nieść ze sobą nieposkromionego ducha innowacji, tak samo jak oryginały. Dwadzieścia jeden lat później na światło dzienne wychodzi model Air More Money – twórcze zjednoczenie, kombinacja, a może: połączenie dwóch pierwowzorów? Niezależnie od tego, jak go nazwiemy, jedno jest pewne: Air More Money nie boi się przyciągać uwagi. Na zdejmowanej części cholewki dużą, wyrazistą czcionką wydrukowano jego nazwę, by wszyscy dobrze ją zapamiętali. Tył pięty zdobi znaczek dolara amerykańskiego, a poduszki gazowe Air Sole ciągną się wzdłuż całej stopy, zapewniając amortyzację, wygodę oraz dynamiczny wygląd.
 

Adidas Harden Vol.2 ‚Concrete’

Kupisz na adidas.com za 140 dolarów.

adidas Yeezy 700 Waverunner

Te w sprzedaży będą już 10 marca, szukaj na adidas.com i Yeezy Supply. Cena 300 dolców.

 

Wcześniej pojawiły się już Nike Air Force 1 Mid x Supreme x NBA, a także wpadły świetne damskie Air Jordan 1 High Zip w wersji czarnej i białej.