Ruszamy z kolejnym cyklem artykułów

Z lekkim poślizgiem ale tym wpisem chcielibyśmy otworzyć serię nowych artykułów mających na celu cotygodniowe, bieżące informowanie o ciekawszych premierach w świecie butów.

Przypominajki będą pojawiały się z każdym poniedziałkiem a ich zakres będzie obejmował najbliższy tydzień. Z racji wielu premier będziemy wybierali te najciekawsze.

Skoro już wyjaśniliśmy merytoryczny cel Poniedziałkowych Przypominajek, zapraszamy na premierowy odcinek. Enjoy!

Poniedziałkowa Przypominajka I

Poniedziałek 26.04

Najciekawszą premierą z poniedziałku to niewątpliwie kolaboracja Coca-Coli z adidasem wynikiem czego jest kolorystyka modelu ClimaCool I. Nowa szata króla oczywiście nawiązuje do popularnego napoju gazowanego. Dostępne u takich dostawców jak Sneaker Politics. Cena? 120 dolców.

Adidas-CocaCola-ClimaCool-1

Kolejnym ciekawym releasem z dnia 26.04 jest adidas Spezial na nowej cholewce z Primeknitu. Kolorystyka oczywiście nawiązuje do niebiesko-gumowej kolorystyki OG. Bardzo przyjemnie wyszło unowocześnienie klasyka jakim jest Spezial. Cena detaliczna wynosi 129,95 euro.

adidas-originals-spezial-primeknit-light-blue-01

Środa 27.04

Na środę  zapowiedziana jest premiera modelu Kyrie 2 w kolorystyce Velvet Red. Retail wynosi 120 dolarów.

nike-kyrie-2-velvet-red-release-date-01

Czwartek 28.04

Na czwartek mamy zapewnioną rozrywkę z bardzo interesującymi premierami. Przede wszystkim na rynek wkracza długo wyczekiwana kolaboracja między Supreme a Nike, wynikiem której są cztery kolorystyki modelu Air Max 98. Dostępne będą jedynie online w cenie 170 USD. Chętnym, życząc powodzenia, radzimy się pospieszyć z kupnem, ponieważ resellerzy nie dadzą odpocząć portfelom i napewno nie będą miłościwi.

supreme-air-max-98-release-date-1

Nadchodzący czwartek to nie tylko akcent Supreme. Warto także pamiętać o premierze Nike Air Presto Ultra Flyknit dostępnej przez Nike SNKRS. Klasyczna biegówka z początku milenium z podwyższoną, tkaną cholewką? Zapowiada się dobrze. Na początek dostępnych będzie 5 kolorystyk w jeszcze niewiadomej cenie.

nike-air-presto-ultra-flyknit-official-release-info-01

Piątek 29.04

Piątek, Piąteczek, Piątunio. W przerwie między jedną a drugą kolejeczką będzie można zakupić czterostronny pakt zawarty między Packer Shoes, atmos, Bounty Hunter oraz Reebok. Wszystko rozchodzi się o surową, czarno-białą kolorystykę modelu Instapump Fury. Retail? Nieznany.

packer-atmos-bounty-hunter-reebok-instapump-fury-1

Sobota 30.04

W sobotę już trochę ciekawiej. Atrakcji dostarczą nam dwie kolaboracje. Jedna z nich została zawarta między butikiem  Solebox a japońskim ASICSem. Wynik tej współpracy zwie się Blue Carpenter Bee i pojawi się na klasycznym Gel-Lyte III.

Oprócz tej kolaboracji warto pamiętać także o innym projekcie. Mowa tutaj o modelu Diadora N9000 stworzonym we współpracy z Concepts.

Niedziela 1.05

A w niedzielę można pójść do kościoła w nowozakupionych Janoskach w wersji premium. Edycja Elite SBxFB bazuje na wysokiej jakości skórzanej cholewce. Widocznie użycie  skóry premium było niewystarczające dla wersji Elite, więc projektanci zastosowali pikowanie na cholewce. Czarna kolorystyka tylko dodaje  elegancji zmieniając klasyczne Janoski w buty eksluzywne. Cena 130 dolarów nie jest mocno wygórowana za taki poziom luksusu.

 nike-sb-stefan-janoski-elite-fb-sb-release-date-01

Nasz przegląd dobiegł końca. Znaleźliście coś dla siebie w nadchodzących premierach? Czekając na dostarczenie paczek wypatrujcie następnej Poniedziałkowej Przypominajki.