W kolejnej odsłonie kampanii Always Classic, Reebok przedstawia świeże spojrzenie na prawdziwą klasykę. Nowy model butów, Classic Leather Flexweave, prezentują najbardziej inspirujące osobowości współczesnego pokolenia – Ariana Grande, Rae Sremmurd i Sharina Gutierez.

Marka Reebok od lat wspiera indywidualizm i motywuje do bycia odważnym w wyrażaniu siebie. Always Classic rozwija tę ideę, podkreślając jednocześnie osobowość, historię i styl, jako czynniki definiujące prawdziwą klasykę. W kampanii wiosna/lato 2018, nowym odsłonom kultowych modeli marki: Freestyle Hi, Classic Leather, Club C i Workout Plus, towarzyszą charyzmatyczni artyści będący głosem współczesnego pokolenia.

Classic Leather to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli marki Reebok. Nowa odsłona kultowego obuwia wyposażona w technologię Flexweave to rewolucyjne podejście do ponadczasowej klasyki. Innowacyjność buta podkreślają obecne w kampanii osobowości – znana piosenkarka Ariana Grande i duet hip-hopowy Rae Sremmurd. Ich oryginalny styl łączący nowoczesność z klasyką widoczny jest zarówno w muzyce, którą tworzą, na scenie, jak i w codziennym życiu.

Modelka Sharina Gutierrez reprezentuje indywidualność i własne, oryginalne podejście do mody. Dla Shariny dokonywanie wyborów w zgodzie z samym sobą i niepodążanie ślepo za trendami to jej własna definicja Always Classic.

Cholewka w nowej odsłonie modelu Classic Leather została wyposażona w technologię Flexweave. Zaawansowany materiał wykonany z 8 różnych włókien jest oddychający, a jednocześnie wytrzymały i elastyczny, zapewniając stabilność i swobodę podczas ruchu. Classic Leather Flexweave to model stworzony dla osób, które cenią wygodę, a przy tym chcą pokazać swój unikalny styl.

W kampanii Always Classic obok Ariany Grande, Shariny Gutierrez i Rae Sremmurd, wystąpiły również takie znane osobowości jak raper Lil Yachty czy modelka Gigi Hadid.