Paczki C&C są bardzo popularne i osiągają całkiem niezłe ceny odsprzedaży. Fani Michaela Jordana, sneakerheadzi i samo Jordan Brand, celebrują w ten sposób kolejne tytuły zdobywane przez MJ’a.

Championship Pack, a raczej Champagne & Cigar czy też Celebration Pack, to kolejne dwa buty, w dwóch różnych kolorystykach z sezonów, w których Chicago Bulls i Michael Jordan zdobywali mistrzostwo NBA. Jakby ktoś tego nie wiedział. Tegoroczne C&C kończy pierwszy three peat Bulls, mieliśmy już bowiem szóstki, siódemki, a za chwilę pojawią się Air Jordan VIII C&C. Jedna z par będzie biała ze złotym panelem z tyłu cholewki, druga czarna z delikatnymi kropkami w tym samym miejscu.

https://www.youtube.com/watch?v=0ZuLm9Q69oo

I co ciekawe, na złotym panelu w białej wersji widzimy odciski palców, które umieszczone są tam celowo. Mają imitować odciski zostawiane na butelkach szampana. Nakrapiane kolorowe wstążeczki na czarnych, to natomiast konfetti.

Oczywiście buty będą wykonane w materiałów premium, będą standardowo kosztowały 250 dolarów od sztuki i pojawią się w sprzedaży 25 czerwca.

Air-Jordan-8-Cigar-Champagne-Pack-2-622x423

air-jordan-8-champagne-cigar_02
air-jordan-8-champagne-cigar

EDIT:

Data premiery opisywanej paczki to 25 czerwca. I popatrzcie jeszcze na kilka nowych zdjęć.

Sprawdzaliście już ofertę Jordan w Distance?