Nike Zoom Hyperrev

Mniej znaczy więcej – zgodnie z tą filozofią Nike przygotowało nowe buty dla swojej młodej gwiazdy Kyrie Irvinga. Rozgrywający Cleveland Cavaliers dostanie absolutną nowość Nike Zoom Hyperrev.

Irving na razie gra jeszcze w Nike Hyperdunk 2013, ale wkrótce przesiądzie się na nowy model, który naszpikowany jest, jak wszystkie ostatnie premiery Nike Basketball, nowoczesną technologią.

Mesh i Flywire na cholewce, a podeszwa ma na całej długości Zoom oraz Phylite. Lekkość, łatwość dopasowania do stopy, uniwersalność oraz przewiewność – o to chodziło głównemu projektantowi Lao Changowi. Jak mu wyszło, przekonamy się  już w 2014 roku. Buty do sklepów mają trafić pierwszego stycznia.

Hyperdunk 2013 to jeden z najbardziej udanych butów kończącego się roku. Czy Hyperrev im dorównają? Mamy nadzieję, że szybko uda je się dla was przetestować.

Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev Nike Zoom Hyperrev