Pierwsze wrażenie po zobaczeniu zdjęć Nike SB Dunk High Premium Brown Paper Bag? Ktoś owinął Dunki w papier toaletowy, albo papier pakunkowy z poprzedniej epoki. Drugie wrażenie – to jedne z najbardziej unikatowych Dunków jakie widzieliśmy.

Generalnie z wyjątkiem kolaboracji z Concepts i What The Doernbecher seria Dunk była w ostatnich tygodniach raczej cicho. Generalnie w naszym kraju temat Nike SB Dunk jest raczej żyjący w ukryciu i eksplorowany tylko przez tych, którzy uciekają z kierunku hype zdominowanym przez kilka modeli Jordan, adidasa i Asicsa. But siedzi sobie cichutko, jest wykonany całkiem nieźle, z niezłej jakości materiałów, a jego cena jest niezwykle zachęcająca (w Distance wersja De La Soul ostatnio nawet po 279 PLN).

Niektórzy z nas są więc zadowoleni, bo jak wróci bomba na Dunki, to będziemy mieli tego całą szafę.

Wracając do Brown Paper Bag. Porównałem je do papieru pakunkowego (pozostańmy przy tym), ale sama nazwa wskazuje na to, skąd wzięto inspirację do wykonania cholewki, a w zasadzie jej pokrycia – papierowej, brązowej torby.

Wiecie, taką torbę, którą można dorwać w Kauflandzie czy innym Tesco, Carrefourze czy Realu, kiedy pakujemy zakupy.

 

290509_035508_Kaufland Romania unveiled Largest Shopping Bag Made of Paper

Dunk, jak to Dunk jest prosty w swojej budowie, popatrzcie zatem jak but, który narodził się 30 lat temu, wygląda prawie jak papierowa torba na zakupy i dajcie znać co myślicie.

[envira-gallery id=”22418″]