W kilku słowach podsumowuję miesiąc, subiektywnie typuję najlepsze modele minionych dni, ale wskazuję też co mi się w nich nie podoba. Lub też nie wskazuję, po prostu wyrażam opinię na ich temat. Mam nadzieję, że będzie to stały element tego bloga. 🙂

Reebok x Kendrick Lamar

To bardzo przedziwny but w mojej opinii, ale znowu taki, który właśnie przez to powinien się tu pojawić. Całościowo kompletnie mi się nie podoba, choć przestałem na niego spoglądać w ten właśnie sposób, bo widzę go częściami. Nie trawię tego dziwnego przeszycia na palcach, ale z drugiej strony jest ono bardzo ciekawe i ogólnie wychodzi na plus. Świetny jest też kolor, a do tego różne kolory prawego i lewego buta (czerwony i niebieski). Bardzo fajny jest też midsole. No i kolaboracja – kolejna marki Reebok i artysty. Ogólnie duży +.

Kendrick-Lamar

Nike Air Force 180

Bez dwóch zdań hit dla miłośników koszykówki, ale dzięki obszernej, ale bardzo klasycznej i ładnej bryle, a przede wszystkim kolorystyce USA, but po raz kolejny był hitem sprzedażowym, a także wizerunkowym. Charles Barkley, Igrzyska Olimpijskie, moja ukochana Barcelona. Wszystko grało.

nike-air-force-180-olympic-summer-2016-retro-01

Nike Air Pegasus 92 Olympic

Pisałem o nim już tutaj, jeśli śledzicie bloga uważnie wiecie doskonale co myślę o tym bucie. Pegasus, podobnie jak Air Force 180, w kolorystyce olimpijskiej, to sztos jak nic.

Nike-Air-Pegasus-92-usa-retro-1

adidas Ultra Boost Uncaged

Ultra Boost jest wielkim hitem – czego nikomu w tym momencie nie trzeba udowadniać, ani do tego przekonywać. Podobnie jest z wersją bezklatkową, która jest stworzona przez adidasa po tym jak wiele osób jarało się customami wykonanymi właśnie bez plastikowych klatek przy cholewce buta. Wersja adidasa różni się jednak od tej robionej przy pomocy prostego cięcia – skarpetka jest bardziej opięta. Uncaged jest hitem bez względu na kolorystykę, bo wychodzi także z kolorową pianką Boost. Choć powiedzmy sobie szczerze w ramach uzupełnienia – tym, który wywołuje największe emocje jest wersja potrójnej czerni.

adidas-Ultra-Boost-Uncaged-Triple-Black-1

adidas Hu NMD x Pharrell Williams Yellow

Powiem szczerze, że bardziej podoba mi się tutaj samo wtrącenie HU odnoszącego się do Human Race (co zresztą widać na butach), czyli człowieczeństwa, ludzkiej rasy. Wielu osobom ten model bardzo mocno przypadł do gustu, a kolaboracja podnosi jeszcze jego prestiż. Choć mi osobiście nie podobają się klatki zbudowane po to, aby urozmaicić to, jak wiązane są lejce (choć samo wiązanie wygląda super).

DSC_6957-2

Air Jordan I Low Swooshles

Po prostu są prześliczne.

air-jordan-1-low-swooshless-white-01