Nie mam słów. Jest jak w bajce o smoku, któremu rycerz obciął głowę, a na jej miejsce wyrosły trzy – u nas jeden lewy sklep zdycha, bo go ubijemy, na jego miejsce wyrastają kolejne.

No to mamy kolejny syf, który wyrasta na naszych oczach – butyairmax90.pl. Jak zwykle to tylko nasze podejrzenia, ale wystrzegalibyśmy się sklepu i trzymali od niego z daleka.

373b382f612591e8bf93de89edee9868

Mam wyjaśniać dlaczego?

Oto wycinek z sekcji – koszty przesyłki.

1.Dostawa już od 18Euro.Wtedy jedno dodatkowe buty to 5euro Jeśli cena towaru jest wyższa niż EURO300 przesyłka gratis! Tylko markowe produkty.

2.Wysyłka w 24hir

3.10-12 days delievered

A do tego – cena.

Kolejne podróbki pojawiają się na naszym rynku, po tym jak dramatycznie rozwijała się sytuacja z Vip-Republic, mamy nadzieję, że nasi czytelnicy są już bardziej świadomi.

Dostaję w dalszym ciągu wiele zapytań o oryginalność butów – przepraszam, że nie zawsze mam czas odpowiedzieć, ale poważnie jest Was tak dużo, że chcąc odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, robiłbym tylko to. Generalnie jeśli nie odpowiadam na pytania o aukcje internetowe, znaczy że raczej trafiliście na podróbki – szczególnie dotyczy to butów Jordan i Air Max. Obiecuję, że niedługo uruchomię udogodnienie, które nieco odblokuje moją skrzynkę i dostarczy Wam odpowiedniej wiedzy.