Wiesz czym ostatnio mocno się jaramy? Analogiem. Wszystko w cyfrowym świecie jest fajne, ale jest … cyfrowe. Książka zwykle bywa fajniejsza w wersji papierowej niż w tej na Kindle. Oczywiście na wakacje i wyjazdy bierzemy Kindle, bo zajmuje to mniej miejsca. Papierowa gazeta też ma swój urok. Muzyka z vinyla brzmi inaczej, po prostu inaczej, jest w niej wtedy jakaś magiczna głębia.

Fotorafia? Tu chodzi o plastyczność fotografii, w zdjęciach analogowych po prostu jest. Galeria zdjęć na Flickr vs zdjęcia wydrukowane i wystawione w klimatycznym miejscu? I o tym dziś porozmawiamy.

Mamy dla Ciebie propozycję, bo zdecydowaliśmy we dwóch, że stworzymy fizyczną galerię zdjęć z naszych dwóch hashtagów – #JKDN i #streetwearnomads pojawią się w fizycznej wersji.

Mieliśmy o tym nie mówić, mieliśmy zrobić Ci niespodziankę, ale chcemy, abyś też znalazł się w tym miejscu, które wybraliśmy my. Chcemy, aby Twoja forma, pomysł, jakość, pojawiła się tam, gdzie my możemy to wszystko pokazać.

Dlatego właśnie czekamy aż wrzucisz w nasze hashtagi swoje kolejne produkcje, coś zajebistego, wielkiego, fajnego, co potem będą podziwiali inni. I nie tylko w internecie ci zainteresowani tematem, odwiedzający nasze tagi, ale też ci przypadkowi. Uwierz, zaufaj, warto.

Jeśli coś nam się spodoba, na pewno się odezwiemy, trzymaj więc na dysku zdjęcie w wysokiej jakości – może spotkamy się na ulicy. Na zgłoszenia pod tagami czekamy do końca lipca.

Kiedy i gdzie? Niech to jeszcze przez chwilę pozostanie tajemnicą.