Kto będzie niedługo w Londynie? Albo kto jest w Londynie?

Jeśli jesteście/będziecie, to poczytajcie poniższe info od Vansa, który w tym roku obchodzi swoją pięćdziesiątkę.

Tym razem Vans zabierze nas na wycieczkę do Londynu. Miasta jest częścią House of Vans – ogromnego  projektu mającego na celu w jak najlepszy sposób uczcić 50-lecie Off The Wall.

Z tego powodu Londyn przekształci się w specjalną miejscówkę, gdzie każdy zajawkowicz znajdzie coś dla siebie. Na powierzchni sięgającej aż 3000 metrów kwadratowych, House of Vans 18 marca zaprezentuje nam naprawdę wielkie, muzyczne wydarzenie z artystami, którzy na co dzień obracają się wokół elektroniki czy nieco cięższych brzmień. Natomiast wisienką na torcie będzie pionier i zarazem król brytyjskiego grime’u raper Dizze Rascal, wspomagany przez ekipę z FatWhite Family i młodego muzyka, funkcjonującego pod ksywą Rat Boy. Do tego dochodzą znani i cenieni DJ-e jak Annie Mac czy Julio Bashmore.

Jak sam widzicie zapowiada się gruba impreza a co najlepsze bilety na nią są za free. 

Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową House Of Vans London. Platforma zostanie zamknięta 13 marca o godzinie 18:00 czasubrytyjskiego a szczęśliwcy, którzy się załapią na darmowe zaproszenia – zostaną powiadomieni już następnego dnia!

Oczywiście Vans nie żyje tylko samą muzyką. Po serii koncertów, uczestnicy będą mogli udać się w stronę galerii, gdzie swoje pięć minut będzie miał art show pt„Tell a Friend about Vans”. Dzięki temu wydarzeniu jeszcze lepiej poznamy dziedzictwo i filozofię firmy Vans. Co najważniejsze, to właśnie podczas tych warsztatów dojdzie do zaprezentowania nowej kampanii „The Story of Vans”. Obecnie do czynienia mamy tylko z zajawkami, gdyż nie ujrzała ona jeszcze światła dziennego, ale wszystkich ciekawskich odsyłamy na oficjalny profil Vans na portalu YouTube, gdyż to właśnie tam pojawiają się najnowsze filmiki, uchylające nieco rąbka tajemnicy!

Natomiast już następnego dnia, czyli 19 marca w sobotę, ekipa z House of Vans London będzie świętować Vans Family Day – event składający się głównie z różnego rodzaju aktywności fizycznej. Dlatego też nie zabraknie klasycznej deski czy tricków na BMX’ach.
Do tego dochodzą przeróżne gry, zapewniające świetną zabawę a jeśli od tych wszystkich wygibasów spadnie Wam cukier to nic straconego, ponieważ każdy spragniony łakomczuch będzie miał okazję skosztować urodzinowego ciasta.

Co więcej, miejsce zwane jako Tunnel 3 zmieni się na chwilę w specjalny Street Market, funkcjonujący oczywiście pod szyldem waffle sole. Będzie to niezły smaczek dla niezależnych, wchodzących dopiero w świat mody i sztuki artystów, gdyż na Street Market będzie można pokazać szerokiej publiczności własne projekty. Oprócz tego pojawi się okazja, by wydać trochę pieniędzy na unikalne przedmioty, muzykę i wiele innych rzeczy. Ponadto kuratorzy imprezy zadbają o to, by nikomu nie wciśnięto chłamu.

Zakończeniem tego ekscytującego dnia będzie personalizacja obuwia a wszystko za sprawą cyklu „Custom Made For You”. Zresztą nie jest to nic nietypowego dla ekipy Vans, gdyż ten amerykański brand słynie z nietuzinkowych akcji jak np. D.I.Y., gdzie za pomocą techniki drukarskiej jaką jest sitodruk, mamy okazję poczuć zapach farby i zrobić własnoręcznie coś wyjątkowego. Dopełnieniem wrażeń będzie możliwość zobaczenia w akcji legendarnego skate teamu Vans, który będzie bujał się w okolicy skateparku Slam City Skates.

Więcej info na House of Vans London.

0316_HOV_anniversary_1200x600