Kupiliście? Ja bardzo żałuję, że nie (i w tym tekście jeszcze to powtórzę) Ceny Fragment x Air Jordan I są genialne, jeśli ktoś chciał na nich zarobić. Ile warte są buty?

 

W okresie świątecznym pojawiły się na rynku dwie pary (powiedzmy), które zdominowały świat, doleciały do Marsa i połaskotały Słońce. Mowa oczywiście o Air Jordan XI Legend Blue i Ultimate Gift of Flight. Mówiąc nieskromnie – mam paczuszkę i białasy.

Gdyby nie te dwie pary jedenastek, największym hajpem przez który lizalibyśmy monitor jakby był np. Megan Fox (wstaw kogo chcesz).

Prawdę mówiąc pisząc ten tekst mam łzy w oczach. Olałem Fragment z powodu zakupu Ultimate Gift of Flight i chęci przyczajenia się na SB Dunk Northern Lights – ze skutkiem żadnym. I żałuję. Bardzo żałuję.

Fragmenty kosztowały 699 złotych czyli 185 dolarów. Ich średnia cena na eBay wynosi teraz 820,5 dolara!!!!!

Spada o 50 dolarów po procentach, które nalicza eBay i PayPal (jeśli tak płacicie) i wynosi 772 dolary i 4 centy. Masakra. Gdyyb ktoś miał

Gdyby ktoś chciał liczyć zysk na parze to jakieś 587 dolarów, co daje 317 procent. MASAKRA!

Moim zdaniem to wystarczająca przebitka do tego, aby myśleć o nie zakładaniu kicksów na nogi i sprzedaniu ich. Ciekawe jak ceny będą kształtowały się za kilka miesięcy – spadną, wzrosną, a może pozostaną na tym samym poziomie.

Fakty są takie, że podczas hajpu na jedenastki, prawdziwą, wielką wartość zdobył mistrz drugiego planu. A Wy, kupiliście Fragment x Air Jordan I? Sprzedajecie, zostawiacie sobie?

fragment-design-x-air-jordan-1-retro-high-og-1