Jak świętować czyjeś urodziny, to na pełnej petardzie. Co z tego, że były wczoraj? My je tak kochamy, że możemy i pośpiewać dzisiaj!

I wiesz, jak nie masz czasu wgłębiać się w historię Nike Air Max, to ten obrazek jest dla Ciebie. Albo nawet jeśli ją znasz, a coś chcesz sprawdzić, to ten obrazek też jest dla Ciebie.

30-te urodziny tego kultowego buta świętowaliśmy wczoraj, ale też w sobotę i w piątek. Piliśmy piwo ryżowe i żarliśmy burgera, a Ilona odsłaniała przed nami swój gust filmowy. Mógłby z tego powstać osobny wpis o jej wyborach, o podejściu, o ocenie filmu na podstawie trailera i wyborze go w późniejszym etapie premiery w kinie. Fajnie było.

A w międzyczasie do mojej skrzynki wpadł mail z obrazkiem dla … laika. Kurde, powiem więcej, obrazek przygotowany przez ludzików z ShopAlike.pl, to minikompendium dla massmediów, które chciałyby coś pisać o Nike Air Max, a nie chce im się czytać i szukać ogromu encyklopedycznych informacji, bo mają w internetach ograniczone miejsce. Taki obrazek chętnie pewnie wykorzysta np. Onet czy BusinessInsider. A może i Tobie przyda się jak chcesz zrobić prezentację maturalną na temat technologii, historii, rozwoju – tylko rozwiń ją wtedy 😀

Aha i delikatne przypomnienie. Powietrzny pęcherzyk pojawił się w butach Nike już w latach 70-tych. Pierwszy raz jednak widoczny był w Nike Air Max 1. Popatrz na obrazek!

Plik w pełnej rozdzielczości ściągniesz TUTAJ.