Powróciłem. Ale z jet lagiem tak cholernym, że nie masz pojęcia. Dla mnie jest 5 rano, a robota kręci się w najlepsze od kilku już godzin.Ale nie ma to znaczenia, bo za chwilę premiery, premiery, premiery. W tym ta dla wielu najważniejsza w tym tygodni czyli adidas Yeezy Boost 350 V2 Zebra, które wjadą na Chmielną20.

adidas Yeezy Boost 350 V2 Zebra

Nike Air Zoom Mariah Flyknit Racer

Kultowy model startowy z lat osiemdziesiątych powraca triumfalnie w lifestylowej odsłonie jako buty męskie Nike Air Zoom Mariah Flyknit Racer. Wyposażono je w otulający stopę materiał Flyknit i system szybkiego sznurowania, który pozwala błyskawicznie przygotować się do wyjścia.

 

AIR ZOOM CHALUPKA

Air Zoom Chalapuka to nowoczesna, lifestylowa odsłona butów do biegania z początku milenium. Przełomową technologię modelu Talaria połączono z konstrukcją modelu Chapuka z serii Alpha Project. Zastosowana w modelu Chalapuka widoczna poduszka gazowa Nike Zoom Air na ¾ długości to innowacyjne rozwiązanie, które pojawiło się po raz pierwszy w modelu do biegania Talaria z 1997 r. Prosta, czarno-biała kolorystyka kontrastuje z odważnym połączeniem dwóch odmiennych modeli butów.

MOMOFUKU X NIKE DUNK HIGH PRO

Unikatowy model SB Dunk autorstwa Davida Changa nawiązuje do jedzenia, skateboardingu i butów sportowych. Chang inspirował się swoimi dwiema nowojorskimi restauracjami – m.in. elementami fartuchów – i wszystko ubrał w kolory czerni, bieli i pomarańczowego. Spodnią część tworzą amortyzacja Nike Zoom Air i przyczepna podeszwa zewnętrzna idealnie pasująca do modelu Dunk Pro.

BODEGA X ASICS GEL-MAI UNDERGROUND

THE SHOE SURGEON X ADIDAS COPA ROSE LUX