Podam Ci newsa, którego dostałem od adidasa. I zadam pytanie – co tu się odstawiło?

Mocne sylwetki inspirowane butami biegowymi z lat 90. nie znikają z listy najgorętszych trendów tego roku. adidas Originals wychodzi naprzeciw oczekiwaniom trendsetterek, prezentując pierwszą kolorystykę buta Falcon.
Najnowszy model adidas Originals zaprojektowano w oparciu o kultową sylwetkę Falcon Dorf z 1997 roku. Jego śmiała i bezkompromisowa interpretacja, stylizowana na popularne w ostatnim sezonie ‘chunky sneakers’, to propozycja dla kobiet, które nie boją się wyrażać siebie. Wyglądają jak chcą, żyją jak chcą, niezależnie od tego, co sądzą o nich inni. To one dyktują warunki!

Falcon idealnie nadają się dla kobiet, która żyją na własnych zasadach, dzięki biegowemu systemowi Torsion zapewniającemu stopie stabilizację i wygodę. Środkowa podeszwa modelu została wykonana z lekkiej, utwardzonej pianki EVA. Charakterystyczną cholewkę z zamszu, uzupełniają elementy siatki i metaliczne akcenty. Odpowiednio dobrane kolory: szarości, różu i czerni korespondują z pomarańczowymi i miętowymi detalami, dodając całości odważnego charakteru.

Pierwsza odsłona modelu Falcon trafi do sprzedaży 2 czerwca i będzie dostępna m.in za pośrednictwem strony internetowej adidasa.
Cena: 399 zł

A wiesz co się odstawiło? Przede wszystkim dowiadujemy się, że buty pasują do wszystkiego i są najlepsze. Szczególnie dla kobiet. Jak wszystkie buty w ostatnim czasie każdej absolutnie marki – nie jestem zdziwiony w żadnym wypadku. Ale bardzo podoba mi się natomiast to, że but będzie kosztował bardzo przyzwoite pieniądze. Wszystko przed 400 PLN, to na ten moment bardzo racjonalny i fajny temat – przy małych promocjach schodzimy do 330-350 i jest ok.