Znasz ARKK Copenhagen? Niejednokrotnie pisałem tutaj o Jordanach, adidasach, Yeezy, ale bardzo rzadko pojawia się coś z innej bajki. Więc może pora lekko otworzyć okno i przewietrzyć na blogu wpuszczając tu nową markę i kilka informacji o niej. ARKK Copenhagen założyło dwóch Duńczyków zarażonych i przesiąkniętych pasją do strreetwearu i sneakersów. Jak projektują? Wyrażają swój styl, niepowtarzalny, inny niż znajdujesz w popularnych miejscach i sklepach z butami. Ich minimalistyczny styl można kupić w 36 krajach na całym Świecie są także w Polsce na Chmielnej20.

Dlaczego dzisiaj? Bo Arkk Copenhagen szykuje się do nowego dropu przedstawionego już sezon temu modelu Lion FG H-X1 i Raven S-E15 Nubuck. Kolekcja na przed-wiosnę (fajne, podoba mi się) wjechała z premierą światową 15-ego maja, a w niej m.in. nowe, nakrapiane podeszwy, bardzo ładne pastelowe wersje i najpopularniejsze kolory na rynku.

Brzmię trochę jak nie ja, co? Nie miałem w łapkach, ale ci którzy mieli zapewniają mnie, że Lion i Raven to petarda materiały, bo właśnie w ten sposób wygrywają mniej znane, a może po prostu nie idące mainstreamem marki – jakością. Oba modele mają unikatowe, charakterystyczne dla AC systemy wiązań, a kolorystyka Raven jest zabójcza. Każda z barw robi niezwykłe wrażenie, od tego delikatnego, pudrowego szary, przez róż, oliwkę i czerń. Ten czarny wygląda w ogóle jakby opętał go szatan, albo Darth Vader. Zobacz buciki w galerii poniżej.

[FAG id=39816]