Nie ma się co oszukiwać – największym hitem od adidasa i Superstar w ostatnich miesiącach jest paczuszka tęczy od Pharrella. I mimo tego, że wolę klasyczne kolorystyki, wersje DLS, jedna rzecz pokazała mi – tym adidas pozamiatał. Jaka? W jednym z kolorów z paczki sygnowanej nazwiskiem muzyka, po mieście (nie wiem czy widziałem to we Wrocławiu czy Warszawie) latał pan w wieku 55+. Nie był wysłejgowany w reszcie ubioru. Serio.

Ale obok klasyki i paczki Color, adidas Superstar dostaje też takie piękne paczuszki jak np. City Pack, którą na potrzeby widzów w Polsce nazwijmy sobie Super Miejska Paczka. A co. Ewidentnie widać, że są tu elementy wspomnianego już Pharella i jego wersji kolorystycznych, ale także Stana Smitha. Każdy but to monochrom, na pięcie jest symbol miasta, a przy paskach nazwa jednej z trzech metropolii – Londyn, Paryż i oczywiście Nowy Jork.

Przez kilkanaście minut (jakbym miał na to czas) przyglądałem się tym trzem kolorom chcąc wybrać jeden. No sorry, nie powinno się rozdzielać rodziny. DO

Co myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

adidas-superstar-city-packnew-york-black-2

adidas-superstar-city-pack

adidas-superstar-city-pack-shanghai-yellow-2

adidas-superstar-city-pack-tokyo-pruple-2

adidas-superstar-city-pack-shanghai-yellow-1

adidas-superstar-city-pack-paris-blue-1

adidas-superstar-city-pack-london-red-2

adidas-superstar-city-pack-paris-blue-2

adidas-superstar-city-pack-london-red-1

adidas-superstar-city-pack-new-york-black-1

adidas-superstar-city-pack-tokyo-purple-1