Czy to jest najładniejszy but zbudowany w oparciu o PrimeKnit i piankę Boost?

W 2014 roku dzięki adidas PureBoost większość osób miała szansę po raz pierwszy zobaczyć co to jest Boost. A czym jest Boost? Materiałem, który spowodował, że spora część globu ponownie pokochała markę adidas (oczywiście jest tu także kilka innych powodów – KLIK). adi wkłada Boost do wszystkiego co możliwe – Yeezy, buty biegowe, buty koszykarskie, nawet do serii z linii adidas Originals – EQT, NMD.

Nadszedł czas na delikatne zmiany w PureBoost. Skarpetka PrimeKnit, estetyka zbliżona do Yeezy (nie, nie twierdzę, że są podobne, ale sznurki mają zbieżność z linią Yeezy) no i oczywiście Boost na całej długości buta.

PureBoost zadebiutował już w kolorystyce, którą możesz zobaczyć na zdjęciach poniżej i generalnie but wygląda naprawdę dobrze. I pomimo tego, że adidas oczywiście wydał je w linii biegowej, to i tak gdzieś tam w tle chce, aby PureBoost trafił do ulicznego użycia, pasował do jeansów i był stylowy, podobnie jak jego brat – UltraBoost.

Mi nie pasuje tylko jedno – niski tył cholewki. Nie podoba mi się to obniżenie, mam wrażenie jakby czegoś na końcu brakowało. No ale to tylko moje wrażenie.

Buty adidas kupicie np. w Distance.pl